Meksička velika nagrada domaćin je Hardwellu

Anonim

Motosport i glazba okupili su se na Grand Prixu Meksika kada je Hardwell, nizozemski DJ, svirao uživo 50.000 F1 fanova.

Vikend proslave Dana mrtvih u Meksiku - Día de Muertos - i Lewis Hamilton, koji je podnio zahtjev za Svjetsko prvenstvo, obožavatelji i vozači uživali su u prvom DJ setu u povijesti F1 uživo uživo s pobjedničkog postolja.

Image

Na dan kada je Hamilton osvojio svoj četvrti svjetski naslov, i uz atmosferu zabave u zraku, Hardwell (dvostruki svjetski DJ broj jedan) tada je zauzeo središnju pozornicu, nastupajući na prepunom veslaču i tribinama.

Hardwell je rekao: 'Imao sam sreću da nastupam u nekim od najboljih svjetskih klubova i najvećih festivala, a ovo je iskustvo ono koje se uspravlja tamo s najboljima. Energija gomile, vozači na postolju i okupljanje grada na slavlju F1 zaista su pokazali snagu Heinekenove kampanje Više od trke."

Image

Nizozemski DJ Hardwell (R) i Red Bull's Max Verstappen na Grand Prixu Meksika 2017. | © EdelmanUK

Sama utrka Hamiltona je završio na devetom mjestu, ali to je bilo dovoljno da ga učini vodećim britanskim trkačkim vozačem u povijesti, nadmašivši tri naslova koja je osvojio Sir Jackie Stewart. Sada se pridružuje suparniku Sebastianu Vettelu i Francuzu Alainu Prostu na četiri svjetska naslova, ispred njega su samo Michael Schumacher (na sedam naslova) i Juan Manuel Fangio (pet).

Utrku je osvojio Red Bull Max Verstappen, a Hamiltonov Mercedesov suigrač Valtteri Bottas je drugi, a Kimi Raikkonen treći. Dok su vozači prskali i spuštali uobičajeni šampanjac, podij kruga otkrio je Hardwella, koji je, provodeći dan miješajući se s F1 legendama, fanovima i trenutnim vozačima, proširio zabavu na publiku.